„Pola Nadziei”. Tu rozkwita dobro.

4 października 2019 r, wolontariusze naszej Szkoły wzięli udział w inauguracji akcji: „Pola Nadziei”. Mszą św. w kościele pw. Chrystusa Odkupiciela Człowieka w Olsztynie Caritas Archidiecezji Warmińskiej zainaugurowało kampanię: „ Pola Nadziei”. Po Eucharystii, której przewodniczył ks. Marcin Sawicki, wolontariusze przy świątyni posadzili cebulki żonkili. Żonkil, to kwiat, który wiosną zakwita jako jeden z pierwszych. Przebija się przez ziemię ukazując swoje piękno. To symbol akcji, dający nadzieję, że hospicjum to także życie. To uświadamia nam, że chcemy wspierać chorych w trudzie, chcemy być dla nich prawdziwą miłością - mówił ks. Paweł.

Otrzymaliśmy kolejne cebulki żonkili, które zostały zasadzone na klombie przed naszą szkołą. Na wiosnę szkolne „Pole nadziei” pokryje się żółtym dywanem.

Będzie pięknie!