"Niepodległa dla Wszystkich"

W sobotę, 22 września, uczestniczyliśmy w pieszym rajdzie "Niepodległa dla Wszystkich" zorganizowanym przez Szkołę Podstawową Nr 30 W Olsztynie. Wyruszyliśmy rano jadąc pociągiem z Olsztyna do Wipsowa. Nastepnie przeszliśmy około 2 km do nadleśnictwa. Zebrała nas się spora grupa dzieci i dorosłych - razem około 100 osób. Na szczęście pogoda dopisała, nie padało pomimo niepomyślnych prognoz. Na uczestników rajdu czekało wiele arakcji, między innymi: zwiedzaliśmy ścieżkę edukacyjną "Zielony szlak", debatowaliśmy o Niepodległości, rozwiązywaliśmy test na temat Warmii i Osztyna. Nie zabrakło też ogniska z pieczeniem kiełbasek oraz zespołowych zabaw i gier. Wszyscy świetnie się bawili mimo zmęczenia długim marszem:)