Artystyczna Olimpiada Talentów

W dniu 12 kwietnia 2022 odbyła się V Artystyczna Olimpiada Talentów zorganizowana przez Niepubliczną Szkołę Podstawową w Słupach. W Olimpiadzie brali udział nasi uczniowie w trzech kategoriach wiekowych: 1. Klasy I-III: - Aniela Wilk z kl 2, która zagrała na flecie poprzecznym, zaprezentowała utwór „Walking In the air” z bajki Snowman. - Zespół KWIATUSZKI w składzie: Ola Kurzyńska, Oliwia Duszak, Zosia Bobrowicz, Marysia Janikiewicz oraz Blanka Mazur (uczennice kl III), które zaprezentowały zespołowy taniec nowoczesny 2. Klasy IV-VI: - Antonina Wilk z kl. 4 , która zagrała na skrzypcach, zaprezentowała utwór „Czardasz” - Hanna Rudol i Hanna Kowalkowska z kl. 5, które w duecie zaśpiewały piosenkę „Malutkim i tym większym” 3. Klasy VII- VIII: - Zofia Rudol z kl. 7 , która zaśpiewała piosenkę Olivii Newton- John „Hopelessly Devoted Yo You” W ostatecznym werdykcie Aniela Wilk zajęła 2 miejsce , Antonia Wilk miejsce 3 a Zosia Rudol, Hania Rudol, Hania Kowalkowska oraz zespół KWIATUSZKI otrzymały wyróżnienie. Gratulujemy nagrodzonym i życzymy dalszych sukcesów.