Dzień Edukacji Narodowej i Ślubowanie Klasy I

W piątek, 12 października, obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Edukacji Narodowej. W tym dniu odbyło sie również Ślubowanie Klasy I. Dzieci z klasy I zostały uroczyście pasowane na uczniów. Pierwszaki pod opieką swojej wychowawczyni, Pani Beaty Macioszek, przygotowały piękny występ artystyczny ze wstążkami. Następnie, w obecności pocztu flagowego, złożyły uroczyste ślubowanie i zostały pasowane na uczniów przez Panią Dyrektor. Po uroczystości ślubowania uczniowie z kółka teatralnego pod opieką Pani Marty Zaleskiej zaprezentowali krótki występ artystyczny opowiadający o życiu społeczności szkolnej. Na uwagę zasługują wspaniałe role Dominiki Wilk oraz Eleny Wojgieniec, które wcieliły się w postaci nauczycielek. Niezapomnaianą rolę niesfornego ucznia odegrała również Oliwia Pieczkowska. Gratulujemy występów a Pierwszakom życzymy wszystkiego najlepszego.