Konkurs Wiedzy Ekonomicznej

IX Wojewódzki Konkurs Wiedzy Ekonomicznej

Szkolnych Kas Oszczędnościowych

Szkół Podstawowych

Konkurs odbył się 13.04.2012 w Szkole Podstawowej w Łęgajnach.

W konkursie wzięły udział 3 osobowe zespoły uczniowskie z klas IV-VI, z nastepujących szkół:

1. SP w Nowej Wsi
  2. SP w Stradunach
  3. SP w Spręcowie
  4. SP w Łęgajnach
  5. SP w Wilkowie
  6. SP w Rusi
  7. SP w Tereszewie

Klasyfikacja drużynowa:
I miejsce SP w Wilkowie
II miejsce SP w Nowej Wsi
III miejsce SP w Spręcowie
IV miejsce SP w Tereszewie i SP w Łęgajnach
V miejsce SP w Rusi
VI miejsce SP w Stradunach

Naszą szkołę, reprezentował zespół uczniów z klasy piątej w składzie: Emilia Gal. Wiktoria Obrębska i Maciej Marcinkowski. Wywalczyli medalowe, III miejsce. Otrzymali puchar, dypłom oraz cenne nagrody rzeczowe.

Maciej Marcinkowski, został dodatkowo nagrodzony za zajęcie trzeciego  miejsca w klasyfikacji indywidualnej.

Do konkursu, uczniowie zostali przygotowani przez szkolnego opiekuna SKO, Panią Beatę Macioszek.

SERDECZNIE GRATULUJEMY!

Dodatkową atrakcją konkursu była wycieczka do Barczewa, gdzie uczestnicy zwiedzali „Salon Muzyczny” im. Feliksa Nowowiejskiego oraz budynek synagogi żydowskiej w której mieści się teraz galeria sztuki regionalnej, a wcześniej było to miejsce modlitw rodzin żydowskich mieszkających w okolicach Barczewa.