Pola Nadziei

Pola Nadziei. Tu rozkwita dobro.

4 października 2018r, wolontariusze naszej Szkoły wzięli udział w inauguracji XVI edycji akcji „Pola Nadziei”. Ponad 200 wolontariuszy przybyło do  Kościoła św. Franciszka z Asyżu, gdzie o godz. 14:00 odbyła się uroczysta Msza Św., której przewodniczył ks. Paweł Zięba, Dyrektor Caritas Archidiecezji Warmińskiej. Po Mszy Św. zasadziliśmy przed Kościołem symboliczne „Pole Nadziei”. Kolejnym punktem programu było spotkanie wprowadzające w tematykę akcji, odbyło się ono w Auli Dietrichów na Wydziale Humanistycznym UW-M. Na zakończenie przenieśliśmy się do Bufetu Akademickiego Centrum Konferencyjne na pyszne hamburgery.

Otrzymaliśmy kolejne cebulki żonkili, które zostały zasadzone na klombie przed szkołą. Na wiosnę nasze szkolne „Pole nadziei” pokryje się żółtym dywanem.

Będzie pięknie!