Pola Nadziei - Żonkilowa Akcja

Drodzy Przyjaciele naszej Żonkilowej Akcji!

Kampania Pola Nadziei ma zawsze wymiar społeczny. Dzięki rokrocznemu zaangażowaniu, także naszych szkolnych wolontariuszy rośnie w społeczeństwie świadomość potrzeby niesienia bezinteresownej pomocy osobom chorym i cierpiącym, czego symbolem jest żółty żonkil.

Obecnie z tzw. przyczyn obiektywnych nie możemy włączyć się w 23. edycję akcji Pola Nadziei.  W czasie przedświątecznym nie  zobaczyliście naszych wolontariuszy kwestujących w wyznaczonych punktach miasta Olsztyn.  Ale żonkile na naszym szkolnym poletku zakwitły pięknie! Ozdobiły ołtarz naszego parafialnego Kościoła z nadzieją na lepszy czas dla wszystkich, także dla ludzi w potrzebie i dla naszego Szkolnego Wolontariatu. O wsparcie akcji dla cierpiących będziemy Was jeszcze prosić w przyszłości, bo przecież chorzy w Hospicjum nadal potrzebują naszej pomocy.