ŚLUBOWANIE KL.I

14 października 2011 o godz. 9:30 odbyło się ślubowanie i pasowanie uczniów klasy pierwszej.
W niezwykle podniosłej atmosferze, przed pocztem flagowym, pierwszoklasiści ślubowali być dobrymi Polakami, godnie reprezentować  swoją szkołę, swym zachowaniem  i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom.
Po złożeniu ślubowania, pani Dyrektor dokonała symbolicznego pasowania na ucznia. Na pamiątkę dzieci otrzymały dyplomy z gratulacjami.
Rodzice pamiętali o święcie swoich pociech. Przybyli w licznym gronie, zorganizowali "słodkie" przyjęcie i drobne prezenty.
Ten dzień na długo zostanie pierwszakom w pamięci.
Naszym "pierwszoklasistom" życzymy samych sukcesów w nauce. Powodzenia!

Tego też dnia, świętowaliśmy Dzień Komisji Edukacji Narodowej, powszechnie nazywany Dniem Nauczyciela. Były życzenia, kwiaty i zabawne przedstawienie w wykonaniu  szkolnego koła teatralnego.