Sukcesy naszych uczniów w III. Gminnej Artystycznej Olimpiadzie Talentów

W dniu 22 marca 2019 roku w Szkole Podstawowej w Słupach odbyła się III Gminna Artystyczna Olimpiada Talentów, w której wzięli udział uczniowie klas 0-VIII ze wszystkich Szkół Podstawowych Gminy Dywity. Naszą szkołę dzielnie reprezentowało czworo uczniów w różnych dyscyplinach. W kategorii klasy IV-VI udział wzięli: Zofia Rudol z kl. IV, która prezentowała swoje umiejętności wokalno- instrumentalne w piosence "Graj skrzypku graj" (wokal i skrzypce),  Karol Skrycki również z kl. IV, który z kolei zatańczył break- dance'a  oraz Olivia Pieczkowska z klasy VI, która zaśpiewała piosenkę z rep. Oliwii Wieczorek "Nie zapomnij"
W kategorii klas VII- VIII naszą szkołę reprezentowała Elena Wojgieniec z klasy VII w piosence w języku angielskim  "Lovely" z rep. Billie Elish.
Nasi uczniowie dzielnie demonstrowali swoje talenty a nagrody otrzymali:

I miejsce w kategorii  VII- VIII Elena Wojgieniec
oraz wyróżnienia wszyscy pozostali nasi uczniowie.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom, którzy reprezentowali naszą szkołę.

Artur Jaworski.