Szkolny Dzień Dziecka

W piątek 31 maja 2019  w naszej szkole odbyła się impreza poświęcona dzieciom. Rada Rodziców i Grono Pedagogiczne oraz Samorząd Szkolny zadbali o to,  aby nie zabrakło w tym dniu atrakcji, niespodzianek oraz obfitego poczęstunku.
Dzień rozpoczął się przedstawieniem teatrzyku szkolnego "Barstuki" oraz szkolnym „Mam talent” w sali gimnastycznej.

Dzieci prezentowały się w dwóch kategoriach wiekowych 0-3 oraz 4-8. Prezentowały przeróżne talenty, od śpiewu poprzez grę na instrumentach oraz taniec i iluzję. Puchary były wręczone za 1 miejsca w poszczególnych kategoriach wiekowych oraz trzeci puchar od publiczności. Jurorom najbardziej spodobał się występ duetu: Julek Łobocki i Oliwia Domżalska (iluzja)- kategoria  0-3 oraz Oliwii Pieczkowskiej (kategora 4-8) – „Piosenka drewnianych lalek”. Publiczności natomiast najbardziej spodobał się występ wokalny Eleny Wojgieniec (kl.VII- piosenka „Lovely”)

Po zakończeniu „Mam talent” wszyscy przenieśli się na boisko szkolne gdzie odbywały się przeróżne atrakcje dla dzieci- gry, zabawy, malowanie twarzy, warsztaty plastyczne, ognisko z kiełbaskami, fotobudka, lody, pokaz wozu strażackiego oraz turniej piłki siatkowej oraz piłki sabatówki dorośli kontra dzieci.

Wszystkim uczestnikom i darczyńcom dziękujemy w imieniu Samorządu oraz całej społeczności uczniowskiej.

Do zobaczenia za rok.