Tradycyjny Sad - zaproszenie uczniów klasy V na konferencję

W poniedziałek 14.03 na 2 lekcji, klasa V - czyli Ekospręcki zapraszają uczniów klas 1-6 z nauczycielami na konferencję dotyczącą projektu  Tradycyjny sad . Na konferencji przedstawimy cele i realizację I etapu projektu polegającego na odnowie i rozwijaniu naszego szkolnego sadu. Posłuchacie  i obejrzycie  naszą prezentacje.  Opowiemy  o tym ja powstał nasz zespół jak ustaliliśmy naszą nazwę i logo. Przedstawimy plan naszego sadu i jakie drzewa będą tam rosły. Opowiemy o naszej współpracy z Panem Janem  Dziadkiewiczem z JAN-SAD, który będzie nam pomagał przy zakładaniu sadu. Przybliżymy cel programu Tradycyjny sad, jakie ma zadanie. Dowiecie  się jak trzeba dbać o różnorodność w sadzie i zachowanie starych odmian jabłoni, czereśni i wiśni. Pokażemy odmiany wiśni oraz opiszemy właściwości tych owoców tj. jakie mają witaminy i sole mineralne i jak wpływają na nasze zdrowie. Zapraszamy do szkolnej biblioteki!!!!!!