Wieczornica patriotyczna

8 listopada w Szkole Podstawowej w Spręcowie odbyła się piękna uroczystość z okazji 100-lecia Odzyskania Niepodległości. Sala gimnastyczna szkoły na czas imprezy zamieniła się w klimatyczną kawiarenkę, w której przy ciastku, kawce i herbatce zgromadzili się mieszkańcy wsi Sętal, Spręcowo, Nowe Włóki i Różnowo. Uczniowie szkoły przygotowali inscenizację upamiętniającą drogę naszej ojczyzny do wolności i wspólnie z rodzicami, dziadkami i nauczycielami śpiewali pieśni patriotyczne. Na uroczystości gościliśmy Wójta Gminy Dywity pana Jacka Szydło, przewodniczącą Rady Gminy panią Sabinę Robak, radnych pana Krzysztofa Kulasa i Leszka Kryszałowicza oraz przedstawicielki Rady Sołeckiej Spręcowa.

Dyrektor szkoły i prezes stowarzyszenia M. Wrzosek