XVI Gminny Bieg Przełajowy w Brąswałdzie
Szkoła w Spręcowie z II miejscem w gminie w biegach przełajowych!
XVI Gminny Bieg Przełajowy w Brąswałdzie
Mistrzostwa Gminy Dywity w Biegach Przełajowych
Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych
18 X 2018 Brąswałd
Komunikat końcowy Mistrzostw
Dziewczęta rocznik 2008 i młodsze – 600 metrów
1. Gajlewicz Milena 2008 SP Dywity
2. Maleszka Patrycja 2008 SP Dywity
3. Olesińska Barbara 2008 SP Dywity
4. Jackowska Kinga 2009 SP Dywity
5. Przepióra Marta 2008 SP Dywity
6. Zadworna Laura 2009 SP Dywity
7. Bembas Antonina 2008 SP Spręcowo
8. Groszkowska Marta 2008 SP Spręcowo
9. Walkiewicz Julia 2008 SP Tuławki
10. Pikor Monika 2008 SP Spręcowo
11. Pilguj Aleksandra 2008 SP Bukwałd
12. Skerda Julia 2009 SP Dywity
13. Rudol Zofia 2008 SP Spręcowo
14. Chojnowska Adrianna 2008 SP Dywity
15. Jara Zuzanna 2008 SP Tuławki
16. Kołodziejczyk Emilia 2008 SP Bukwałd
17. Roszczyk Antonina 2009 SP Bukwałd
Dziewczęta roczniki 2006 – 2007 – 800 metrów
1. Górna Dorota 2006 SP Dywity
2. Bołtromiuk Greta 2006 SP Dywity
3. Karkut Zuzanna 2007 SP Dywity
4. Bieńkowska Aleksandra 2006 SP Dywity
5. Połóg Oliwia 2007 SP Dywity
6. Suchecka Oliwia 2006 SP Bukwałd
7. Pietrusińska Milena 2006 SP Spręcowo
8. Grochowska Maria 2006 SP Spręcowo
9. Obuchowicz Karolina 2007 SP Dywity
10. Łojewska Emilia 2007 SP Dywity
11. Kieżun Hanna 2007 SP Dywity
12. Zdziebłowska Zuzanna 2006 SP Tuławki
13. Wysokińska Julia 2007 SP Tuławki
14. Suchowiecka Zuzanna 2007 SP Spręcowo
15. Urban Nikola 2006 SP Spręcowo
16. Pieczkowska Olivia 2006 SP Spręcowo
17. Szydlik Natalia 2007 SP Spręcowo
Dziewczęta roczniki 2003 - 2005 – 1000 metrów
1. Kopiczyńska Julia 2004 SP Dywity
2. Chomik Marta 2005 SP Spręcowo
3. Zych Julia 2004 SP Spręcowo
4. Milewicz Dagmara 2004 SP Dywity
5. Kucińska Julia 2005 SP Dywity
6. Przepióra Oksana 2005 SP Dywity
7. Wiśniewska Adrianna 2005 SP Dywity
8. Wojgieniec Elena 2005 SP Spręcowo
9. Staszkiewicz Kaja 2005 SP Spręcowo
10. Kwiatkowska Amelia 2005 SP Spręcowo
11. Jara Zofia 2005 SP Tuławki
12. Chewsiuk Kinga 2005 SP Spręcowo
13. Rebajn Joanna 2003 SP Tuławki
14. Szymukowicz Oliwia 2005 SP Tuławki
Chłopcy rocznik 2008 i młodsi – 800 metrów
1. Urbanowicz Iwo 2008 SP Dywity
2. Pałejko Michał 2009 SP Dywity
3. Golonka Kacper 2008 SP Tuławki
4. Skrycki Karol 2008 SP Spręcowo
5. Lewandowski Paweł 2008 SP Spręcowo
6. Greifenberg Michał 2008 SP Tuławki
7. Mierzejek Michał 2008 SP Dywity
8. Kieżun Krzystof 2008 SP Dywity
9. Aftanas Marcel 2009 SP Spręcowo
10. Staszkiewicz Adam 2008 SP Spręcowo
11. Butkiewicz Kacper 2008 SP Spręcowo
12. Magiera Szymon 2008 SP Spręcowo
13. Gawroński Jakub 2009 SP Bukwałd
14. Binek Michał 2008 SP Dywity
Chłopcy roczniki 2006 - 2007 – 1000 metrów
1. Cybul Michał 2007 SP Dywity
2. Bałdyga Kacper 2006 SP Spręcowo
3. Zdziebłowski Cezary 2007 SP Tuławki
4. Lewandowski Arkadiusz 2007 SP Spręcowo
5. Urbański Michał 2007 SP Dywity
6. Kantor Konstanty 2006 SP Dywity
7. Wilk Julian 2006 SP Spręcowo
8. Dębski Eryk 2006 SP Tuławki
9. Kowalkowski Dawid 2006 SP Spręcowo
10. Greif Jakub 2007 SP Tuławki
11. Adamczyk Norbert 2007 SP Spręcowo
12. Suchowiecki Jakub 2006 SP Spręcowo
13. Gollan Igor 2006 SP Spręcowo
14. Pezda Jakub 2007 SP Spręcowo
15. Piotrowski Jakub 2007 SP Tuławki
16. Soroko Maciej 2007 SP Tuławki
17. Rzosiński Wiktor 2006 SP Tuławki
18. Greif Wojciech 2006 SP Tuławki
19. Brzostek Jakub 2007 SP Tuławki
20. Pełka Maciej 2007 SP Tuławki
21. Rusaczyk Mateusz 2007 SP Spręcowo
Chłopcy roczniki 2003 - 2005 – 1500 metrów
1. Kowalczuk Patryk 2004 SP Tuławki
2. Wolicki Maciej 2003 SP Tuławki
3. Kozłowski Patryk 2003 SP Tuławki
4. Maleszka Mateusz 2004 SP Dywity
5. Michalak Jan 2003 SP Dywity
6. Nowak Maksym 2003 SP Tuławki
7. Filipiak Aleksander 2004 SP Dywity
8. Melnyk Marcel 2004 SP Tuławki
9. Urbański Paweł 2004 SP Dywity
10. Śliwiński Bartosz 2005 SP Tuławki
11. Fiuk Fabian 2004 SP Spręcowo
12. Durzyński Jakub 2004 SP Bukwałd
13. Roguski Stanisław 2004 SP Tuławki
14. Pikor Adam 2004 SP Spręcowo
15. Boszko Dawid 2003 SP Dywity
16. Filipiak Bartosz 2004 SP Tuławki
17. Streich Kacper 2005 SP Tuławki
Klasyfikacja drużynowa
1. SP Dywity 246
2. SP Spręcowo 106
3. SP Tuławki 83
4. SP Bukwałd 9