A A A

XVI Gminny Bieg Przełajowy w Brąswałdzie

 

Szkoła w Spręcowie z II miejscem w gminie w biegach przełajowych!

 

XVI Gminny Bieg Przełajowy w Brąswałdzie

 

Mistrzostwa Gminy Dywity w Biegach Przełajowych
Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych

 

 

18 X 2018 Brąswałd

 

 

Komunikat końcowy Mistrzostw

 

 

 

Dziewczęta rocznik 2008 i młodsze – 600 metrów

 

 

1. Gajlewicz Milena 2008 SP Dywity

 

2. Maleszka Patrycja 2008 SP Dywity

 

3. Olesińska Barbara 2008 SP Dywity

 

4. Jackowska Kinga 2009 SP Dywity

 

5. Przepióra Marta 2008 SP Dywity

 

6. Zadworna Laura 2009 SP Dywity

 

7. Bembas Antonina 2008 SP Spręcowo

 

8. Groszkowska Marta 2008 SP Spręcowo

 

9. Walkiewicz Julia 2008 SP Tuławki

 

10. Pikor Monika 2008 SP Spręcowo

 

11. Pilguj Aleksandra 2008 SP Bukwałd

 

12. Skerda Julia 2009 SP Dywity

 

13. Rudol Zofia 2008 SP Spręcowo

 

14. Chojnowska Adrianna 2008 SP Dywity

 

15. Jara Zuzanna 2008 SP Tuławki

 

16. Kołodziejczyk Emilia 2008 SP Bukwałd

 

17. Roszczyk Antonina 2009 SP Bukwałd

 

 

 

Dziewczęta roczniki 2006 – 2007 – 800 metrów

 

 

1. Górna Dorota 2006 SP Dywity

 

2. Bołtromiuk Greta 2006 SP Dywity

 

3. Karkut Zuzanna 2007 SP Dywity

 

4. Bieńkowska Aleksandra 2006 SP Dywity

 

5. Połóg Oliwia 2007 SP Dywity

 

6. Suchecka Oliwia 2006 SP Bukwałd

 

7. Pietrusińska Milena 2006 SP Spręcowo

 

8. Grochowska Maria 2006 SP Spręcowo

 

9. Obuchowicz Karolina 2007 SP Dywity

 

10. Łojewska Emilia 2007 SP Dywity

 

11. Kieżun Hanna 2007 SP Dywity

 

12. Zdziebłowska Zuzanna 2006 SP Tuławki

 

13. Wysokińska Julia 2007 SP Tuławki

 

14. Suchowiecka Zuzanna 2007 SP Spręcowo

 

15. Urban Nikola 2006 SP Spręcowo

 

16. Pieczkowska Olivia 2006 SP Spręcowo

 

17. Szydlik Natalia 2007 SP Spręcowo

 

 

 

 

 

 

 

 

Dziewczęta roczniki 2003 - 2005 – 1000 metrów

 

 

1. Kopiczyńska Julia 2004 SP Dywity

 

2. Chomik Marta 2005 SP Spręcowo

 

3. Zych Julia 2004 SP Spręcowo

 

4. Milewicz Dagmara 2004 SP Dywity

 

5. Kucińska Julia 2005 SP Dywity

 

6. Przepióra Oksana 2005 SP Dywity

 

7. Wiśniewska Adrianna 2005 SP Dywity

 

8. Wojgieniec Elena 2005 SP Spręcowo

 

9. Staszkiewicz Kaja 2005 SP Spręcowo

 

10. Kwiatkowska Amelia 2005 SP Spręcowo

 

11. Jara Zofia 2005 SP Tuławki

 

12. Chewsiuk Kinga 2005 SP Spręcowo

 

13. Rebajn Joanna 2003 SP Tuławki

 

14. Szymukowicz Oliwia 2005 SP Tuławki

 

 

Chłopcy rocznik 2008 i młodsi – 800 metrów

 

 

1. Urbanowicz Iwo 2008 SP Dywity

 

2. Pałejko Michał 2009 SP Dywity

 

3. Golonka Kacper 2008 SP Tuławki

 

4. Skrycki Karol 2008 SP Spręcowo

 

5. Lewandowski Paweł 2008 SP Spręcowo

 

6. Greifenberg Michał 2008 SP Tuławki

 

7. Mierzejek Michał 2008 SP Dywity

 

8. Kieżun Krzystof 2008 SP Dywity

 

9. Aftanas Marcel 2009 SP Spręcowo

 

10. Staszkiewicz Adam 2008 SP Spręcowo

 

11. Butkiewicz Kacper 2008 SP Spręcowo

 

12. Magiera Szymon 2008 SP Spręcowo

 

13. Gawroński Jakub 2009 SP Bukwałd

 

14. Binek Michał 2008 SP Dywity

 

 

Chłopcy roczniki 2006 - 2007 – 1000 metrów

 

 

1. Cybul Michał 2007 SP Dywity

 

2. Bałdyga Kacper 2006 SP Spręcowo

 

3. Zdziebłowski Cezary 2007 SP Tuławki

 

4. Lewandowski Arkadiusz 2007 SP Spręcowo

 

5. Urbański Michał 2007 SP Dywity

 

6. Kantor Konstanty 2006 SP Dywity

 

7. Wilk Julian 2006 SP Spręcowo

 

8. Dębski Eryk 2006 SP Tuławki

 

9. Kowalkowski Dawid 2006 SP Spręcowo

 

10. Greif Jakub 2007 SP Tuławki

 

11. Adamczyk Norbert 2007 SP Spręcowo

 

12. Suchowiecki Jakub 2006 SP Spręcowo

 

13. Gollan Igor 2006 SP Spręcowo

 

14. Pezda Jakub 2007 SP Spręcowo

 

15. Piotrowski Jakub 2007 SP Tuławki

 

16. Soroko Maciej 2007 SP Tuławki

 

17. Rzosiński Wiktor 2006 SP Tuławki

 

18. Greif Wojciech 2006 SP Tuławki

 

19. Brzostek Jakub 2007 SP Tuławki

 

20. Pełka Maciej 2007 SP Tuławki

 

21. Rusaczyk Mateusz 2007 SP Spręcowo

 

 

Chłopcy roczniki 2003 - 2005 – 1500 metrów

 

 

1. Kowalczuk Patryk 2004 SP Tuławki

 

2. Wolicki Maciej 2003 SP Tuławki

 

3. Kozłowski Patryk 2003 SP Tuławki

 

4. Maleszka Mateusz 2004 SP Dywity

 

5. Michalak Jan 2003 SP Dywity

 

6. Nowak Maksym 2003 SP Tuławki

 

7. Filipiak Aleksander 2004 SP Dywity

 

8. Melnyk Marcel 2004 SP Tuławki

 

9. Urbański Paweł 2004 SP Dywity

 

10. Śliwiński Bartosz 2005 SP Tuławki

 

11. Fiuk Fabian 2004 SP Spręcowo

 

12. Durzyński Jakub 2004 SP Bukwałd

 

13. Roguski Stanisław 2004 SP Tuławki

 

14. Pikor Adam 2004 SP Spręcowo

 

15. Boszko Dawid 2003 SP Dywity

 

16. Filipiak Bartosz 2004 SP Tuławki

 

17. Streich Kacper 2005 SP Tuławki

 

 

 

 

Klasyfikacja drużynowa

 

 

1. SP Dywity 246

 

2. SP Spręcowo 106

 

3. SP Tuławki 83

 

4. SP Bukwałd 9