Zofia Rudol wyróżniona w IV Międzyszkolnym Konkursie Pieśni i Piosenki Patriotycznej.

W dniu 20 listopada w GOK Dywity odbył się IV Międzyszkolny Konkurs Pieśni i Piosenki Patriotycznej. Organizatorami byli SP Tuławki oraz UWM Wydział Sztuki w Olsztynie. Z naszej szkoły brały udział dwie uczennice, każda w swojej kategorii wiekowej. W gronie uczestników klas I-III wystąpiła uczennica klasy III Zofia Rudol z piosenką "Piękna miłość", natomiast w kategorii IV-VII śpiewała uczennica klasy VI Elena Wojgieniec z piosenką Anny Jantar "Kiedy żołnierze wracają". Dziękujemy obu uczennicom.  Ostatecznie w swojej kategorii wiekowej Zosia Rudol otrzymała wyróżnienie. Uczestnicy otrzymali drobne upominki oraz dyplomy. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Artur Jaworski.