„Sportowe Spręcowo 2018”

Podsumowanie projektu Społecznego Komitetu Rozbudowy Szkoły Podstawowej w Spręcowie

7 grudnia odbył się w Szkole Podstawowej w Spręcowie Międzyszkolny mikołajkowy turniej piłki siatkowej „ Siatkarski Mixt”. W turnieju wzięły udział 4 szkoły podstawowe naszej gminy: Dywity, Bukwałd, Tuławki i Spręcowo. Niepokonani okazali się uczniowie ze szkoły w Tuławkach. Serdecznie gratulujemy. Turniej odbył się w ramach projektu „Sportowe Spręcowo 2018” i realizacji zadania publicznego UPOWSZECHNIANIE KULTURY FIZYCZNEJ, SPORTU, REKREACJI I TURYSTYKI w gminie Dywity. Zadanie polegało na organizacji i prowadzeniu cyklicznych popołudniowych zajęć sportowych w sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej w Spręcowie oraz organizacji dwóch towarzyszących projektowi imprez sportowych: szkolnego dnia sportu – „Biegamy dla Niepodległej ”- czerwiec 2018 oraz „Międzyszkolnego mikołajkowego turnieju piłki siatkowej”- grudzień 2018r.

Prezes stowarzyszenia M. Wrzosek