Zajęcia TIK

Zajęcia TiK to super zabawa z robotami, które poznajemy od najprostszych ozobotów, poprzez geniboty do bardziej zaawansowanych photonów. Z robotami programujemy, kodujemy, obsługujemy je z aplikacjami na tabletach, bawimy się   nimi na specjalnych matach, tworzymy trasy przejazdu na drewnianych zakodowanych puzzlach. Dzieci na zajęciach tworzą własne propozycje pracy z  robotami i odkrywają ich możliwości. Kodowania i programowania uczymy się również poznając grę „Scotie go”- w której samodzielnie przechodzimy kolejne poziomy trudności  układając odpowiedni kod według wskazówek aplikacji. Świetna zabawa czeka dzieci podczas konstruowania robotów z klocków lego według konkretnej instrukcji lub tworząc własne propozycje tak, by roboty wprawić w ruch ( lego education). Zajęcia TiK to świetna okazja, by miło, efektywnie i w „dobrym towarzystwie” spędzić czas.

Serdecznie zapraszam, Elżbieta Gal