"Andrzejki"

Dnia 29 listopada 2016 roku w naszej szkole obchodziliśmy "Andrzejki". Samorząd Uczniowski zorganizował "salę wróżb" (uczniowie z klas IV-VI przygotowali najróżniejsze, bardzo ciekawe "andrzejkowe" propozycje), gdzie wszyscy z naszej szkoły łącznie  z nauczycielami mogli sobie powróżyć. Klasa była magicznie udekorowana kolorowym światłem a w tle słychać było nastrojowe dźwięki utworów z fortepianem w głównej roli. Dodatkowo funkcjonował "sklepik szkolny" zaopatrzony w wyborne łakocie. A to wszystko "dopięte" wesołą muzyką dobiegającą z "sali dyskotekowej". Jako pierwsi z propozycji Samorządu skorzystali uczniowie klas 0-III (od 13.00 do 14.00) , a zaraz po nich na ten nastrojowy, magiczny czas wróżb andrzejkowych przybyli uczniowie klas starszych. Cała "impreza andrzejkowa" trwała do godz. 15.15. Dziękujemy za udział i wspólną zabawę.

Mamy nadzieję, iż w podobnym klimacie spotkamy się za rok:).

Dołączamy kilka zdjęć z "sali wróżb".