Choinka szkolna – 13.01.2018

Tradycyjnie na zakończenie I okresu nauki w naszej szkole obywa się choinka szkolna. W tym roku mieliśmy przyjemność gościć Wójta gminy Dywity pana Jacka Szydło, sołtysa wsi Spręcowo Krzysztofa Kulasa oraz licznie przybyłych rodziców, dziadków naszych uczniów oraz absolwentów szkoły. Część artystyczną rozpoczęła się występem zespołu Spręcowa, następnie wystąpiła zerówka oraz klasy I-III ze specjalnym programem dla babci dziadka.  Skecz  w wykonaniu pierwszaków cieszył się największym powodzeniem. Po najmłodszych wystąpiła grupa teatralna Barstuki , która przygotowała kolędników oraz 2 grupy chrliderek ze szkółki Soltare.
Po występach odbylsię bal pod kierunkiem szkoły tańca i dobrych manier Wasilewski –Felska. Na koniec odwiedził nas Mikołaj , który przyniósł wszystkim dzieciom paczki.  Dziękujemy Radzie Rodziców za duże zaangażowanie w przygotowanie naszej imprezy.