Dzień Dziecka w Szkole Podstawowej w Spręcowie

W środę 31 maja w naszej szkole odbyła się impreza poświęcona dzieciom. Rada Rodziców i Grono pedagogiczne zadbali o to,  aby nie zabrakło w tym dniu atrakcji, niespodzianek oraz obfitego poczęstunku.
Na początku wszyscy spotkaliśmy się na sali gimnastycznej. Uczniowie każdej klasy przygotowali scenografię oraz przebrania  do  wybranej bajki i stworzyli „Żywą ilustrację”. Każda ilustracja została udokumentowana. Naszym fotoreporterem był pan Krzysztof Kulas –sołtys Spręcowa. W ten sposób zakończyliśmy roczny projekt „ Jestem ZA- czytany” – promujący czytelnictwo wśród dzieci. Po krótkiej przerwie uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności wokalne, taneczne, iluzjonistyczne oraz muzyczne w konkursie mam talent. Najbardziej spodobali się jurorom i publiczności Karol Skrycki, Weronika Mazur oraz Wojtek Kowalski. Na zakończenie konkurs uświetnił laureat Gminnego MAM TALENT – akordeonista –Julian Wilk.
Zaprosiliśmy uczestników szkoły - LITWIN
Sport-Fashion, którzy zaprezentowali techniki walki oraz mrożący krew żyłach pokaz łamania cegieł.

Jedną z atrakcji dla dzieci był turniej "Mistrz kierownicy". Chętni uczniowie musieli pokonać trudny tor przeszkód na rowerze. Przejazd prawie bezbłędny Wiktora Abramowskiego zachwycili nas wszystkich. Drugie miejsce zajął Adam Pikor, a trzecie Marta Chomik. Serdecznie gratulujemy zwycięstwa!