Eliminacje szkolne do Konkursu Poezji Marii Zientary-Malewskiej

Eliminacje szkolne

do Konkursu Poezji Marii Zientary-Malewskiej w Brąswałdzie.

20 października 2016 r. odbyły się w bibliotece szkolnej eliminacje do Konkursu Poezji Marii Zientary-Malewskiej w Brąswałdzie.

Uczestnicy eliminacji przygotowali recytację bardzo pięknych wierszy. Popisywali się doskonałym opanowaniem pamięciowym utworów,świetną dykcją i  wspaniale wyrażali nastrój   warmińskiej poezji.

Eliminacje wygrali:

1.Dominika Wilk wierszem”Bochan chleba”

2.Hubert Chwesiuk wierszem”Poranek na wsi”

Ci uczniowie pojadą 28 października do Brąswałdu reprezentować naszą szkołę w konkursie regionalnym.

Pozostali uczestnicy eliminacji otrzymają punkty za udział w etapie szkolnym:

Kowalkowski D.,Markiewicz U.,Magiera K.,Pieczkowska O.,Szydlik N.,Wilk J.,Suchowiecki K.,Chwesiuk K., Chomik M.,Bołtromiuk G.,Wojgieniec E.,Pieczkowska V.,Walentynowicz J.

Dziękuję wszystkim za udział w tym konkursie a Dominice i Hubertowi życzymy powodzenia na dalszym etapie konkursu.

Bibliotekarz