Fabiana medalistką Mistrzostw Województwa. Marta blisko podium.

W piątek 9 marca w Pasłęku odbyły się Otwarte Mistrzostwa WMZ LZS w biegach przełajowych.
Była to pierwsza impreza przełajowa w naszym województwie.

Bardzo dobrze spisali się uczniowie z naszej szkoły.

W pierwszym biegu Mistrzostw  do walki o medale ruszyli najmłodsi czyli dzieci w kategorii U14 na dystansie 1000m i od razu mieliśmy duże emocje. Po fantastycznym finiszu Fabiana Skuza zdobyła brązowy medal! Marta Chomik również ukończyła bieg w dobrym stylu i dzięki mocnej końcówce przesunęła się z ósmej na czwartą lokatę. Punktowane miejsce zajęła również Kaja Staszkiewiczm która ukończyła bieg na XV miejscu.

W biegu chłopców ze szkół podstawowych na 1000 metrów  dobrze spisał się Dawid Kowalkowski, który zajął VIII miejsce. Punkowali również Kuba Suchowiecki - XI m oraz Igor Gollan - XII m.

Dzięki świetnej postawie wszystkich zawodników, w tym również naszych uczniów ze Szkoły w Spręcowie w klasyfikacji Gmin i Miast Gmina Dywity została sklasyfkowana na II miejsce.

Gratulujemy sukcesów i życzymy powodzenia w kolejnych startach.