II Gminny Konkurs Matematyczno-Przyrodniczy. Znowu sukces!

Dnia 17 maja 2018 w Szkole Podstawowej w Tuławkach odbył się Gminny Konkurs Matematyczno- Przyrodniczy. To już druga edycja.

W konkursie udział wzięły trzyosobowe drużyny ze wszystkich szkół Gminy Dywity. Drużyna ze Szkoły Podstawowej w Spręcowie przystąpiła do konkursu w składzie: Zuzanna Suchowiecka,  Julian Wilk i Marta Chomik. Uczniowie  ze wszystkich szkół z klas IV-VI rozwiązywali test wiedzy, liczne zagadki matematyczo-przyrodnicze, obliczali skalę mapy, rozpoznawali narządy człowieka i części szkieletu oraz obserwowali preparaty mikroskopowe. Wszystkie drużyny dzielnie walczyły o zwycięstwo.

Ostatecznie w  konkursie tym przypadło nam w udziale II miejsce.
Pierwsze miejsce zdobyli uczniowie ze SP w Dywitach wyprzedzając naszą drużynę tylko jednym punktem!

Serdecznie gratulujemy wszystkim reprezentującym nas uczniom wysokich wyników w konkursie i  imponującej wiedzy! Życzymy dalszych sukcesów.