III miejsce w Półfinale Mistrzostw Województwa w Piłce Siatkowej Dziewcząt - Igrzyska Młodzieży Szkolnej

W piątek, 22 marca, po raz pierwszy w naszej szkole rozegrano turniej półfinałowy Mistrzostw Województwa w Piłce Siatkowej Dziewcząt - Igrzyska Młodzieży. W zmaganiach o wejście do finału uczestniczyły cztery zespoły ze szkół: SP NR 4 w Kętrzynie, SP NR 7 w Bartoszycach, SP w Bukwałdzie i SP w Spręcowie. Naszą drużynę reprezentowały: Hanna Pac - kapitan, Hanna Kowalkowska, Hanna Rudol, Nikola Krajewska, Liliana Gollan, Maja Bojanowicz, Oliwia Domżalska, Alicja Szczubełek oraz Zuzanna Rusaczyk. Po zaciętej walce zwyciężył zespół z Kętrzyna, II miejsce zajęła szkoła z Bartoszyc, nasz zespół zajął III miejsce, na IV miejscu uplasowała się drużyna z Bukwałdu. Półfinały Mistrzostw Województwa rozegrano pod patronatem Warmińsko - Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego. Gratulujemy zwycięzcom.