Jasełka i Wigilia szkolna - 21 grudnia 2018r.

W sali gimnastycznej naszej szkoły odbyła się Wigilia szkolna.  Na początku uczniowie pod kierunkiem siostry Violetty przedstawili Jasełka. Przedstawienie wszystkim bardzo sie podobało, o czym świadczyły gromkie brawa. Wspaniałe role Szymona Kucińskiego (św. Józef) oraz Vivien Pieczkowskiej (Maryja). Ogromne wrażenie na wszystkich zrobiła orkiestra szkolna pod kierunkiem Artura Jaworskiego, która zaprezentowała przepiękne kolędy. Na Wigilię przybyli liczni goście, rodzice oraz proboszcz parafii w Brąswałdzie ksiądz Stanisław Tkacz. Na koniec po podzieleniu się opłatkiem i  złożeniu sobie świątecznych życzeń wszyscy usiedli do wigilijnego stołu. Poszczególe klasy zaprezentowały też wcześniej przygotowane kolędy. W tym dniu dało się oczuć niezapomnianą świąteczną atmosferę.