A A A

Mistrzostwa Gminy Dywity w Lekkiej Atletyce

Dnia 1 października 2013 roku w Dywitach odbyła się jesienna runda Mistrzostw Gminy Dywity w Lekkiej Atletyce. Wśród uczniów z całej gminy byli również uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Spręcowie. W kategorii szkół podstawowych dziewczęta i chłopcy rywalizowali w lekkoatletycznym wieloboju /bieg krótki i długi oraz skok lub rzut/. Dobrze spisała się Zuzanna Sawilska, która w końcowej klasyfikacji zajęła siódme miejsce. Na 11 miejscu uplasowała się natomiast Wiktoria Banaszek. W rywalizacji
chłopców nieźle spisali się Franek Krawczyński i Bartek Kaczmarczyk, którzy zajęli odpowiednio siódme i ósme miejsce, zaś Kacper Moderacki był dziesiąty. Wśród starszych chłopców najlepiej spisał się Mikołaj Banaszek, który zajął szesnaste miejsce na dwudziestu sześciu startujących. Ze względu na wiek w kategorii gimnazjum musiał pobiec Dominik Gwiazda. Spisał się on bardzo dobrze i wywalczył brązowy medal w biegu na 1000 metrów! Serdecznie gratulujemy sukcesów i życzmy naszym uczniom powodzenia w kolejnych zawodach.