Mistrzostwa Gminy Dywity w Lekkiej Atletyce

Na stadionie gminnym w Dywitach od kilku lat odbywaja się gminne mistrzostwa szkół w lekkiej atletyce. Nasz szkoła w tym roku zajęła II miejsce za szkołą w Dywitach. Najwięcej medali zdobyła dla nas MARTA CHOMIK - I miejsce w skoku w dal oraz w biegu na 600m, II miejsce w biegu na 100m. Dwa medale zdobył IGOR GOLLAN- I miejsce w biegu na 100m oraz II miejsce w biegu na 300m. Oprócz nich medale zdobywali: Dominik Całkowski - III miejsce w biegu na 60m, Arek Lewandowski - II miejsce w biegu na 600m, Tosia Bembas - II miejsce w skoku w dal, Marta Groszkowska - III miejsce w skoku w dal, Kuba Pezda - III miejsce w skoku w dal, Amelia Kwiatkowska - III miejsce w biegu na 600m, Wiktoria Kwiatkowska - II miejsce w skoku w dal. Czwarte miejsca zdobyli: Kacper Bałdyga - 300m, Paweł Lewandowski - rzut piłeczką palantową, Olek Zdunek - 600m. Serdecznie gratulujemy, a w przyszłym roku życzymy jeszcze więcej medali.