Rekolekcje Wielkopostne

W związku z realizowanym założeniami planu wychowawczego i profilaktycznego szkoły dotyczącymi spotkań z ciekawymi ludźmi  oraz katolickim okresem Wielkiego Postu, w dniu 23. 03.2015  odbyło się w naszej szkole spotkanie z przedstawicielem Zgromadzenia O. Werbistów - misjonarzem z Indonezji ojcem Herbertus Florianus Wea SVD.

Ojciec misjonarz opowiedział nam o swojej drodze do Polski z dalekiej Azji oraz o własnych doświadczeniach związanych z pobytem w naszym kraju. Dużo opowiadał o pięknie i osobliwościach swojej ojczyzny oraz o nauce i zwyczajach panujących w tamtejszych szkołach. Wraz z Ojcem misjonarzem przy dźwiękach gitary zaśpiewaliśmy pieśń w jego ojczystym języku, której nauczyliśmy się w czasie tego spotkania.