Ślubowanie klasy pierwszej

W dniu 12.10. 2017 r. społeczność naszej szkoły powiększyła się o grono pierwszaków. W szkole odbyło się bowiem ślubowanie i pasowanie na ucznia klasy pierwszej. W apelu wzięli udział uczniowie, wszyscy pracownicy szkoł, rodzice a nawet dziadkowie. Dzieci zaprezentowały wszystkim obecnym swoje umiejętności w przygotowanym wcześniej programie. Swoim występem udowodniły, że są już gotowe do tego, by podołać szkolnym obowiązkom. Pierwszaki złożyły oczywiście uroczyste ślubowanie w obecności sztandaru szkoły, a pani dyrektor symbolicznym ołówkiem dokonała aktu pasowania przyjmując tym samym tę nieliczną gromadkę dzieci w poczet uczniów naszej szkoły. Na zakończenie wręczono pierwszakom dyplomy i upominki.

Wszystkim dzieciom życzymy samych sukcesów w nauce i jak najlepszych ocen na pierwszym szkolnym świadectwie.