Sukces uczniów Szkoły Podstawowej w Spręcowie w konkursie plastycznym „Bezpieczny i widoczny na drodze”.

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie wspólnie ze Starostwem Powiatowym w Olsztynie przeprowadzili powiatowy konkurs plastyczny pod nazwą „Bezpieczny i widoczny na drodze”. Jego rozstrzygnięcie odbyło się w ostatnich dniach listopada. Zwyciężyły prace uczniów ze Spręcowa,

Stawigudy i Barczewa. Konkurs skierowany był do uczniów klas IV, V, VI, których zadaniem było wykonanie dowolną techniką prac plastycznych, obrazujących znane dzieciom zasady ruchu drogowego i zagrożenia, z jakimi mogą się spotkać użytkownicy dróg.  Celem było rozwijanie postawy odpowiedzialności za bezpieczeństwo swoje i innych; podkreślenie znaczenia znajomości przepisów ruchu drogowego; uświadomienie dzieciom zagrożeń, z jakimi mogą się spotkać na drodze oraz promowanie idei bezpiecznego poruszania się po drogach. Uczennica klasy VI Julia Walentynowicz odebrała I nagrodę w konkursie, jej młodszy kolega Jakub Suchowiecki otrzymał wyróżnienie. Gratulujemy !!!