Sukcesy naszych lekkoatletów w Rybnie

W dniu 30 maj na stadionie w Rybnie odbyły się międzygminne zawody lekkoatletyczne pomiędzy Gminą Rybno, a Gminą Dywity. Oczywiście w skład reprezentacji naszej Gminy weszli również uczniowie naszej szkoły. Spisali się oni doskonale. Każdy dał z siebie wszystko i dzielnie walczył na bieżni, skoczni oraz rzutni. Efektem tego były zdobyte medale i sporo bardzo dobrych wysokich miejsc. Medale zdobyli Julia Zych. Narta Chomik, Greta Bołtromiuk, Fabian Fiuk oraz Jakub Suchowiecki.

Oto najcenniejsze wyniki osiągnięte przez naszych młodych lekkoatletów:

60 metrów

Im - Julia Zych
IVm - Julia Walentynowicz
Vm - Fabiana Skuza

300 metrów

IIm - Greta Bołtromiuk

Skok w dal

IIm - Julia Zych
IIIm - Marta Chomik

60 metrów

Im - Fabian Fiuk

Skok w dal
IIm - Fabian Fiuk

Rzut piłeczką palantową

IIIm - Jakub Suchowiecki

Ponadto dobrze spisali się nasi pozostali zawodnicy: Wiktoria Krystkiewicz, Elena Wojgieniec , Amelia Kwiatkowska, Julian Wilk, Dawid Kowalkowski oraz Adam Pikor.

W klasyfikacji Gmin zwyciężyła Gmina Dywity. Dziękujemy wszystkim naszym uczniom za ambitną walkę podczas zawodów oraz gratulujemy osiągniętych wyników!