Sukcesy uczniów w konkursie „Moje pasje i fascynacje”.

W dniu 23.03 rozstrzygnięto gminny konkurs plastyczny „Moje pasje i fascynacje”. Wśród 112 prac, które napłynęły do GOK-u, sporo nagród zdobyły dzieci z naszej szkoły. Gratulacje.

KATEGORIA: KL I – III

1) I nagroda Mikołaj Walentynowicz kl. I Szkoła Podstawowa w Spręcowie , opiekun Elżbieta Gal
2) II nagroda Laura Zadworna kl. III Szkoła Podstawowa w Słupach, opiekun Michalina Dworak.
3) III nagroda Franciszek Dudko kl. I
Szkoła Podstawowa w Dywitach, opiekun Dorota Podgórska-Dudko.

KATEGORIA: KL IV-VI

1) I nagroda Milena Pietrusińska kl. V Świetlica Wiejska w Spręcowie, opiekun Jolanta Jabłońska.
2) II nagroda Anna Słowik kl. IV Szkoła Podstawowa w Dywitach opiekun Anna Bieniaszewska.
3) III nagroda Karolina Magiera kl. V Świetlica Wiejska w Spręcowie, opiekun Jolanta Jabłońska.

KATEGORIA: KL VII i GIMNAZJUM

1) I nagroda Małgorzata Kochańska Gimnazjum kl. II,
Szkoła Podstawowa w Tuławkach, opiekun Henryk Kita.
2) II nagroda Julia Walentynowicz kl. VII, Szkoła Podstawowa w Spręcowie, opiekun Elżbieta Gal
3) III nagroda Julia Zych kl. VII, Szkoła Podstawowa w Spręcowie, opiekun Elżbieta Gal

Wyróżnienia otrzymali:
- Blanka Mazur kl. 0
- Zuzia Rusaczyk (świetlica wiejska)
- Hania Rudol (świetlica wiejska)
- Marta Chomik kl. VI
- Ula Markiewicz kl. V