Szkolna Olimpiada Lekkoatletyczna

W dniu 14 czerwca na stadionie w Dywitach odbyła się Szkolna Olimpiada Lekkoatletyczna. Udział w niej wzięli niemal wszyscy uczniowie z klas IV – VI. Zawody rozgrywane były na zasadzie wieloboju lekkoatletycznego. Każdy z uczniów musiał, więc wziąć udział w czterech konkurencjach.  Był to bieg na 60 metrów, skok w dal, rzut piłką lekarską oraz bieg na 200 metrów. O końcowym miejscu decydowała suma punktów za wynik we wszystkich wcześniej wymienionych konkurencjach. Emocje były duże, każdy walczył na całego, a wszystko odbyło się w fajnej, sportowej atmosferze. Brawa należą się dla wszystkich uczestników naszych szkolnych zawodów. Najlepsze dziewczęta oraz najlepsi chłopcy z poszczególnych klas otrzymali za pierwsze trzy miejsca pamiątkowe medale.

Wyniki poniżej w załączonym pliku.