Szkolny dzień dziecka.

W środę 6 maja 2018  w naszej szkole odbyła się impreza poświęcona dzieciom. RadaRodziców i Grono Pedagogiczne zadbali o to,  aby nie zabrakło w tym dniu atrakcji, niespodzianek oraz obfitego poczęstunku.
Dzień rozpoczął się szkolnym „Mam talent” w sali gimnastycznej.

Dzieci prezentowały się w dwóch kategoriach wiekowych 0-3 oraz 4-7. Prezentowały przeróżne talenty, od śpiewu poprzez grę na instrumentach oraz taniec. Puchary były wręczone za 1 miejsca w poszczególnych kategoriach wiekowych oraz trzeci puchar od publiczności. Jurorom najbardziej spodobał się występ Wojtka Kowalskiego- kategoria 0-3 (utwór na klarnecie)  oraz Oliwii Pieczkowskiej (kategora 4-7) - piosenka „Żyj”- z rep. Roksany Węgiel. Publiczności natomiast najbardziej spodobał się występ wokalny Antosi Bembas (kl. IV)- piosenka „Kaktus” z rep. Bovskiej.

Po zakońćzeniu „Mam talent” wszyscy przenieśli się na boisko szkolne gdzie odbywały się przeróżne atrakcje dla dzieci- gry, zabawy, ognisko z kiełbaskami, lody oraz turniej piłki siatkowej dorośli kontra dzieci.

Wszystkim uczestnikom i darczyńcom dziękujemy w imieniu Samorządu oraz całej społeczności uczniowskiej.

Do zobaczenia za rok.