Wigilia

„Jest taki dzień
Bardzo ciepły, choć grudniowy…”

22 grudnia w Szkole Podstawowej w Spręcowie miało miejsce miłe spotkanie. Przy wspólnym stole zgromadzili się wszyscy uczniowie, nauczyciele, by wspólnie podzielić się opłatkiem, złożyć sobie życzenia. Specjalnie na tę okazję starsi uczniowie szkoły wspólnie z panią Ireną Palmowską przygotowali Jasełka. Nie zabrakło także kolęd, które dzieci ochoczo, głośno śpiewały. Tak głośno, by usłyszał je Święty Mikołaj, na którego wszystkie bardzo czekają. Wszyscy nawzajem życzyli sobie wesołych świąt, zdrowia, wielu dobrych chwil w gronie rodzinnym, nie obyło się zatem bez wzruszeń.

Szkolna Wigilia była pełna uroku i radości, a uśmiech dzieci był największym podziękowaniem za pracę włożoną w przygotowanie i zorganizowanie tej uroczystości.

Iwona Kołpacka