Wycieczka do Olsztyna klasy pierwszej i zerówki

Restauracja McDonald’s

Dnia 30 maja uczniowie klasy I i ,,O” wraz ze swoimi wychowawczyniami wybrali się na wycieczkę do restauracji McDonald’s w Olsztynie. Był to prezent dla Naszych Maluszków z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka. Celem wyjścia do McDonald’s była aktywizacja społeczna oraz nauka prawidłowego gospodarowania środkami finansowymi. Korzystając z pięknej słonecznej pogody wybraliśmy się na spacer po Parku Centralnym. Panuje tutaj miły nastrój, a działająca fontanna dała dzieciom dużo wrażeń. Trochę ruchu dla zdrowia spędziły dzieci na placu zabaw. Wszystko fajnie urządzone i godne częstych odwiedzin. Na Starówce kupiliśmy lody, które dodały nam sił i sprawiły, że ten dzień był jeszcze przyjemniejszy:)

Rodzicom - jeszcze raz serdecznie DZIĘKUJEMY!

Iwona Kołpacka