XV Dzień Papieski

Jan Paweł II – Patron Rodziny

15.10.2015 odbyły się obchody XV Dnia Papieskiego pod hasłem: „Jan Paweł II – Patron Rodziny”

W związku z tą uroczystością, kilka dni wcześniej został zorganizowany warsztat plastyczny, gdzie na tworzonych przez klasy plakatach każdy miał okazję zaprezentować własną rodzinę i Jana Pawła II jako jej duchowego opiekuna. Wspólny uczniowski dorobek plastyczny ozdobił korytarze szkolne i dał dużo radości  pracującym przy nim uczniom.

15.10.2015r. uczniowie i rodzice uczniów pod kierunkiem s. Haliny Łabaj i muzycznym wsparciu p. Artura Jaworskiego przygotowali piękny montaż słowno - muzyczny przybliżając nam postać  Jana Pawła II , ukazując jego dzieło i troskę, oraz miłość jaką obdarzał rodziny. Mieliśmy wtedy okazję przypomnieć sobie wzniosłe i wyjątkowe słowa Ojca Świętego, skromność z jaką żył i miłość jaką obdarzał tak wielu.

Młodzież z naszej szkoły i wybrani rodzice dziękując za wszystko co dobre i piękne, okazali hołd Wielkiemu Rodakowi płomiennymi słowami  i wzruszającymi  pieśniami, które poruszyły wszystkich słuchających. Dziękujemy…