Złoto Julii i brąz Marty w Mistrzostwach Województwa w Lekkiej Atletyce!

W środę 16 maja w Olecku odbyły się Mistrzostwa Województwa WMZ LZS w lekkiej atletyce.

Świetnie podczas Mistrzostw spisali się uczniowie z naszej szkoły.

Złoty medal w kategorii do lat 16 wywalczyła Julia Zych, która wygrała bieg finałowy na 100 metrów.

Julia dorzuciła również brązowy medal w biegu na 300 metrów!

Super występ zaliczyła również Marta Chomik, która w biegu na 600 metrów w kategorii do lat 14 wywalczyła brązowy medal! Wcześniej Marta zajęła również 5 miejsce w konkursie skoku w dal. W tej samej rywalizacji XV m wywalczyła Wiktoria Krystkiewicz.

Brawa należą się również dla Eleny Wojgieniec, która wywalczyła bardzo wysokie piąte miejsce w biegu na 300 metrów!

Z dobrej strony pokazała się również Kaja Staszkiewicz, która ukończyła bieg na 600 metrów na  VIII miejscu.

Dzięki świetnej postawie wszystkich zawodników, w tym również naszych uczniów ze Szkoły w Spręcowie w klasyfikacji Gmin i Miast Gmina Dywity została sklasyfikowana na VI miejscu.

Wielkie gratulacje dla naszych uczniów!
Życzymy powodzenia w kolejnych startach.