„Kulinaria po Warmińsku”

27 października 2017r. już po raz piąty odbyły się Kulinaria w Szkole Podstawowej w Spręcowie. Tym razem hasłem przewodnim było: „Kulinaria po Warmińsku”. Impreza, jak co roku cieszyła się dużym zainteresowaniem uczniów, nauczycieli, a także zaangażowanych w pracę rodziców. W tym szczególnym dniu cała szkoła przepełniona była zapachami świeżego chleba, smalcu, różnego rodzaju pasztetów czy pierogów. Potraw było tak wiele, że trudno je wszystkie wymienić. Stoiska przygotowane przez klasy kusiły kolorami, pomysłową aranżacją i różnorodnością. Pomysłowość i kreatywność uczniów i rodziców jak zwykle przerosły nasze oczekiwania. Przygotowane przez uczniów z udziałem rodziców potrawy cieszyły oczy i podniebienia. Z pewnością Kulinaria zagoszczą w naszej szkole w kolejnym roku.